BUBNOVÉ TRYSKAČE VRÁTANE NAKLADAČOV A DOPRAVNÍKOV


Bubnové tryskacie stroje sú určené na tryskanie malých a väčších dielov, ktoré možno umiestniť na nekonečný pás bubnového dopravníka. Najčastejšími zákazníkmi a používateľmi týchto strojov sú najmä kovárne, zlievarne a spracovatelia neželezných kovov.

Tryskače sa vyrábajú v niekoľkých veľkostných variantoch, pričom sa zohľadňujú požiadavky úlohy na maximálnu hmotnosť a objem vložky.

Ak je potrebné otryskávať veľké množstvá výkovkov alebo odliatkov, je ideálne vybaviť bubnový tryskací stroj pneumatickým alebo hydraulickým nakladačom (skipom) a vibračným alebo pásovým dopravníkom na výstupe z tryskacieho stroja. Tieto alebo iné manipulačné prvky možno ľahko nainštalovať na existujúce otryskávacie stroje.

Ak sa vyžaduje otryskávanie prvkov náchylných na deformáciu, je potrebné vybaviť tryskací stroj frekvenčným meničom otryskávacích kolies, ktorý zabezpečí zníženie nárazu pri otryskávaní, a tým zabráni deformácii otryskávaného materiálu. Tryskacie zariadenie môže byť vybavené aj frekvenčným meničom otáčania nekonečného pásu.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.