Filtre na otryskávanie vzduchom


Filtračná jednotka sa používa na odsávanie znečisteného vzduchu.

Spolmont vám môže ponúknuť filtračné jednotky vlastného vývoja a výroby, ktoré svojimi parametrami patria medzi špičku medzi profesionálnymi výrobkami. Rovnako ako pri ostatných našich výrobkoch kladieme veľký dôraz na vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Tu sa zameriavame aj na dlhodobú stabilitu výkonu filtra, čo je pri bežných filtroch pomerne veľký problém. Vďaka nášmu osvedčenému systému používatelia oceňujú vynikajúcu životnosť, ktorá je spojená s minimálnou potrebou výmeny filtračných médií, a tým aj znížením prevádzkových nákladov.

Spoločnosť Spolmont nevyrába a nedodáva len filtračné jednotky na tryskanie, či už vzduchom alebo tryskacími kolesami, ale aj na odsávanie prachu z brúsenia, zvárania a iných...

Filtračné jednotky sú teda navrhnuté s ohľadom na špecifikáciu odsávaného znečisteného vzduchu buď ako kazetové filtre, alebo ako filtre s plochými prvkami.

Všetky naše filtračné jednotky sa dodávajú s automatickou regeneráciou systému filtračných médií Filtračné jednotky sú preto navrhnuté s ohľadom na špecifikáciu odsávaného znečisteného vzduchu buď ako kazetové filtre, alebo ako filtre s plochými prvkami.

Kontaktujte naše predajné oddelenie a presvedčte sa o našich skvelých produktoch.

Spoločnosť Spolmont navrhuje svojim zákazníkom komplexné riešenie filtrácie, t. j. odporúča aj využitie zvyškového filtrovaného vzduchu v letnom/zimnom režime pomocou sekundárnej filtrácie, prepínanie jednotlivých sekcií odsávania pomocou servopohonov alebo pneumatických piestov (v závislosti od charakteru technológie) atď.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.