Príslušenstvo pre vstrekovače a tlakové kabíny


Na nákup všetkého príslušenstva použite náš e-shop.

Hľadáte náhradné diely alebo vybavenie, ktoré vám chýba? Mnohé diely sú variabilné na kabíny a hodia sa aj na kabíny iných výrobcov. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, ktoré vám rado poradí s výberom správneho dielu.

NAJŽIADANEJŠIE PRÍSLUŠENSTVO PRE TRYSKACIE KABÍNY

 • PIŠTOLE A TRYSKY RS 2000

  Pištoľ RS 2000 je ergonomicky tvarovaná a veľmi uľahčuje prácu, najmä vďaka svojej nízkej hmotnosti (jej kryt je vyrobený z ľahkého a neabrazívneho materiálu). Puzdro je k dispozícii vo verzii pre pravákov aj ľavákov. Trysky majú rozmery: 6,4 7,8 9,5 a 12,7 mm. Široká škála typov a priemerov trysiek umožňuje použitie pre rôzne typy tryskacích kabín a abrazív.

 • TRYSKY PRE TLAKOVÉ SKRINE

  Tryska urýchľuje prúdenie abrazíva, čo vedie k lepšiemu tryskaniu. Ak chcete otryskávať efektívne, použite kvalitnú, osvedčenú trysku, ktorá vám zabezpečí rýchle otryskávanie s nízkou spotrebou vzduchu. Trysky a držiaky trysiek pre tlakové kabíny sú k dispozícii v požadovaných priemeroch od 6,4 do 12,7 mm. Trysky sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu (borkarbid) a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Pre držiak trysky je rozhodujúci vonkajší priemer tryskacej hadice.

 • GUMENÉ RUKAVICE DO KABÍNY

  Špeciálne gumené rukavice do kabíny na otryskávanie sú vyrobené z vysoko odolnej gumy. Rukavice sú dlhé 60 cm a dajú sa nasadiť do rozety kabíny alebo sa môžu používať voľne.

 • OFUKOVACÍ PISTOLE

  Umožňuje odfúknutie výrobku po odstreku v kabíne tlakovým vzduchom. Pištoľ je pripojená k rozvodnému systému kabíny a je dôležitým nástrojom v kabíne.

 • PRYŽOVÉ ROZETY

  Sú vyrobené z mäkčenej kvalitnej gumy a ak sa nepoužívajú, tesne priliehajúce gumené rukavice zabraňujú úniku abrazíva z otvorov na ruky v kabíne. Dodávajú sa vždy v pároch.

 • ROTAČNÝ TRYSKACÍ STÔL

  Otočný otryskávací stôl umožňuje ľahšiu manipuláciu s výrobkom v kabíne. Stôl je zvyčajne perforovaný, jeho veľkosť je prispôsobená veľkosti kabíny a môže byť vybavený napr. automatickým otáčaním. Ak chcete otryskávať ťažšie alebo väčšie diely, oceníte stôl s bočným posuvom, ktorý umožňuje nakladať diely do kabíny napríklad pomocou VZV alebo žeriavu.

 • FÓLIA PRE KABÍNU - OCHRANA PRIEZORU

  Kryt z bezpečnostného skla je chránený fóliou proti výbuchu. Fólia je vyrobená zo špeciálneho antistatického materiálu, neviaže na seba prachové častice a pomáha zachovať viditeľnosť v kabíne. Dodáva sa podľa typu kabíny v požadovanej veľkosti.

 • GUMOVÉ OBLOŽENIE KABÍNY

  Je to dôležitý prvok na zvýšenie životnosti celej kabíny. Chráni nielen karosériu kabíny, ale tlmí aj následný abrazívny odraz, a tým predlžuje životnosť všetkých prvkov v kabíne, ako sú ochranné fólie priezoru. Na podklad kabíny je nalepená špeciálna guma s hrúbkou 6 mm - guma má čiernu farbu a zvýšenú ochranu proti oderu. Požadovaný rozmer je možné objednať v maximálnej veľkosti 1 000 x 1 000 mm alebo menšej.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.