Príslušenstvo pre mobilné tryskanie


MERADLÁ DRSNOSTI A VNÚTORNÉ TRYSKANIE


Doplnkový sortiment spoločnosti Spolmont zahŕňa aj zariadenia na meranie vnútorných profilov a drsnosti.

VNÚTORNÉ TRYSKANIE

Upevňuje sa na koniec tryskacej hadice a umožňuje otryskávanie vnútorných povrchov rúr s priemerom od 1/2" do 63" (13 až 1 500 mm).

MERANIE DRSNOSTI POVRCHU - DRSNOMERY


Spoločnosť Mitutoyo je výrobcom meracích prístrojov na meranie geometrických veličín. Dva typy drsnomerov, ktoré ponúkame, sú zavedené typy profesionálnej úrovne.
Pre oba typy je zabezpečený servis a balenie obsahuje návod na použitie v českom jazyku.

Radi vám poradíme pri výbere, ako aj pri použití výsledkov meraní povrchu na použitie vhodného typu abrazíva na tryskanie.

MITUTOY DRSNOMER SJ 210

Digitálny drsnomer špičkovej kvality - rýchle a presné meranie a bezproblémová prevádzka, ako aj dlhá životnosť a praktická manipulácia sú dôvodmi na výber tohto typu. Oproti typu SJ 301 sa líši tým, že neobsahuje tlačiareň - hodnoty sa zaznamenávajú na displeji meradla (pamäť na ukladanie meraní)

MITUTOY DRSNOMER SJ 301

Digitálny drsnomer najvyššej kvality - rýchle a presné meranie a bezproblémová prevádzka, ako aj dlhá životnosť a praktická manipulácia sú dôvodmi výberu tohto typu. Je vybavený tlačiarňou - namerané hodnoty možno priamo vytlačiť na požadovanú tlačovú zostavu, ktorá sa vyberá v rámci dodávaného softvéru.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.