Injektorové tryskacie (pieskovacie) kabíny


Injektorové tryskacie kabíny sú určené na profesionálne tryskanie, najmä s ľahkými abrazívami (korund, balast, plastové abrazíva). Používajú sa najmä na otryskávanie nehrdzavejúcej ocele, hliníka, medi, duralu, skla, ale možno ich použiť aj na otryskávanie železa. Fungujú na princípe fixačného prostriedku, pri ktorom sa ľahké abrazívum nasaje vákuom, v pištoli sa zmieša so stlačeným vzduchom a potom sa vrhne na otryskávaný povrch. Tieto kabíny sú ergonomicky prispôsobené na celodennú prácu a kladú dôraz na komfort pri otryskávaní, čím zabezpečujú vysoký výkon a kvalitu upravovaných povrchov.

Injektorové kabíny majú v porovnaní s tlakovými kabínami tú výhodu, že môžu tryskať pri nižších tlakoch do 1 bar. To je dôležité pri špeciálnych aplikáciách náchylných na deformáciu tenkostenného materiálu, pri zametaní atď. Ďalšou výhodou je nižšia potreba stlačeného vzduchu ako pri tlakových kabínach.

Spoločnosť Spolmont je výrobcom všetkých ponúkaných tryskacích kabín. Kladieme dôraz na prvotriedne spracovanie a používaním najkvalitnejších a najmodernejších komponentov zabezpečujeme aj najvyšší výkon vo svojej triede.

Tryskacie kabíny sa vyrábajú "na mieru" podľa špecifických požiadaviek. Vďaka špecifickému spracovaniu a vybaveniu kabín získate s našimi kabínami vyššiu pridanú hodnotu v podobe rýchlejšieho času otryskávania, manipulácie = úspory nákladov!

Injektorové kabíny sú vybavené ľahko vymeniteľnou fóliou na priezore a svetle, čo šetrí výmenu bezpečnostného skla. Kabíny majú nainštalované úsporné a kvalitné LED osvetlenie, ktoré je umiestnené vo viacerých smeroch, aby sa zabezpečilo čo najlepšie osvetlenie tryskaného objektu. Dvere kabíny môžu byť predné alebo bočné podľa požiadaviek zákazníka. Zásobník je vybavený spodnou výklopnou časťou na jednoduchú výmenu abrazíva. Bezpečné ovládanie tryskania zabezpečuje nožný pedál. Každá kabína obsahuje lapač kondenzátu vybavený regulátorom tlaku na vstupe stlačeného vzduchu do kabíny.

TRYSKACIA KABÍNA MÔŽE BYŤ VYBAVENÁ NA POŽIADANIE:

  • Gramofón
  • Otočný stôl s bočným nakladaním
  • Pohon otočného alebo nakladacieho stola
  • Otočný bubon na automatické otryskávanie väčších sérií menších dielov
  • Magnetická separácia oxidov železa alebo iné typy separácie
  • Bočné priechody na otryskávanie dlhších dielov
  • Robot na presné a efektívne otryskávanie

Kontaktujte nás, oceníte náš individuálny prístup k vašim požiadavkám a variabilitu našich chát!

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.