Tlakové tryskacie kabíny


Tlakové tryskacie kabíny sú určené na profesionálne tryskanie všetkými dostupnými druhmi abrazív (oceľová drť, oceľový granulát, korund, granát, balast, plastové abrazíva, troska atď.). Používajú sa vo všetkých odvetviach od strojárskeho priemyslu cez automobilový, letecký, zlievarenský a drevársky priemysel, kde je možné otryskávať drevené prvky na zvýraznenie "rokov" alebo imitáciu starého nábytku.

Abrazívum sa mieša so stlačeným vzduchom v tlakovej nádobe, ktorá sa nachádza najmä pod kabínou, a odtiaľ sa cez abrazívny ventil rozvádza do hadice, ktorá sa vedie do priestoru kabíny a cez trysku sa vrhá na otryskávaný povrch. Kabíny sú ergonomicky prispôsobené na celodennú prácu a kladú dôraz na pohodlie počas otryskávania, čím zabezpečujú vysoký výkon a kvalitu upravených povrchov.

Výhodou tlakových kabín v porovnaní s injektorovými kabínami je niekoľkonásobne vyšší výkon a možnosť použitia všetkých typov abrazív, čím sa dosiahnu lepšie výsledky a znížia prevádzkové náklady. Tlakové kabíny sa preto môžu používať aj na otryskávanie nánosov po zváraní a iných opravách, na ktoré je injektorový systém nevhodný.

Vyrábame tryskacie kabíny podľa špecifických požiadaviek. S našimi kabínami získate vyššiu pridanú hodnotu v podobe rýchlejšieho času tryskania, manipulácie = úspory nákladov!

REALIZÁCIA TLAKOVÝCH KABÍN SPOLOČNOSŤOU SPOLMONT S.R.O.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.