Mobilné jednotky na bezplatné otryskávanie


Mobilné jednotky sú vhodné na tryskanie mimo tryskacieho boxu. Pozostávajú z vlastnej tlakovej nádoby vybavenej špeciálnymi ventilmi a prvkami. Tryskacie jednotky sa dodávajú kompletne zmontované, pripravené na okamžité použitie. K tlakovému vzduchu sa pripájajú len tam, kde je dôležitá celková spotreba vzduchu. Ako abrazíva sa používajú recyklovateľné abrazívne materiály, najmä oceľová drvina, korund alebo balast. V aplikáciách, kde sa otryskané abrazivo nemôže opätovne zbierať a recyklovať, napr. pri vonkajšom tryskaní, sa ako ekologická náhrada kremičitého piesku používa troska.

Výkonnosť tryskania závisí najmä od veľkosti a typu trysky a tiež od typu použitého abrazíva. Tryskacie zariadenia ABS sú profesionálne tryskacie zariadenia s veľkosťou tlakovej nádoby od 18 do 300 l, čo ovplyvňuje čas tryskania bez dopĺňania abrazíva. Ide o tryskacie jednotky vybavené inovatívnym ovládaním, ktoré zabezpečuje vysokú životnosť a znižuje náklady na tryskanie. Okrem štandardných tryskacích jednotiek sú v ponuke aj tryskacie jednotky s možnosťou pripojenia dvoch tryskacích hadíc z jednej nádoby alebo jednotky s dvojstennou tlakovou nádobou, ktoré umožňujú nepretržitú prevádzku.

Spoločnosť Spolmont kladie veľký dôraz na užitočnosť a spoľahlivosť príslušenstva.

SCHÉMA TRYSKACEJ JEDNOTKY ABS

Odporúčame univerzálnu nádobu s objemom 140 l alebo 200 l, ktorá je optimálna z hľadiska ceny, manipulácie a času tryskania. Pre viac informácií kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí vám radi pomôžu s výberom a odporučia vhodné príslušenstvo.

 • Ako je riešená kontrola výbuchu?
  Jednoduchým spôsobom, z miesta odstrelu pomocou pneumatických svoriek. Tento spôsob ovládania spĺňa všetky bezpečnostné kritériá a šetrí prevádzkové náklady nielen na abrazíva, ale najmä na tlakový vzduch.
 • Z čoho pozostáva príslušenstvo?
  Sú to časti mimo samotnej tryskacej jednotky, t. j. tryskacie a kontrolné hadice, tryska, ochranná maska, filter pre ochrannú masku, kontrolné kliešte a spojovací materiál. Existuje aj široká škála ochranných pomôcok, ako sú obleky na tryskanie, ochranné vesty, rukavice atď.
 • Ako vybrať dĺžku tryskacej hadice?
  Závisí to od vzdialenosti tryskania od tryskacej jednotky (tryskacia jednotka je umiestnená na jednom mieste a tryskacie a kontrolné hadice sú pripojené k miestu tryskania). Základná súprava k jednotke je dlhá 20 m, potom si môžem vybrať predĺženie s pripojovacou hadicou dlhou až 40 m (teda napr. 10, 20 a 30 m). Hadice v 40m súprave je možné pripojiť na dlhšie dĺžky v závislosti od potrieb tryskania.

  Upozornenie: Kupujte len osvedčené kvalitné tryskacie hadice - pozrite si sortiment hadíc v našom e-shope.

 • Kto ma zaškolí, ako používať a udržiavať jednotku?
  Návod na obsluhu dostanete pri dodaní a je možné zorganizovať aj školenie, uvedenie do prevádzky atď.

RÝCHLE KONTAKTY

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+420 577 018 482

Spolmont s.r.o.